MUDr. Robin Urbánek Váš lékař pro oblast interní medicíny.

Výživová poradna

Specializovaná poradna pro výživu interní ambulance MUDr. Robina Urbánka je připravena Vám pomoci se správným stravováním a hubnutím!

 

Výživová poradna Zlín

Správně stanovená dieta a změna dosavadních špatných stravovacích návyků jsou základem úspěchu v hubnutí.

Bc. Klára KaiserováV naší poradně pracuje absolventka vysokoškolského studia nutriční terapeut. Studium absolvovala na ZSF - Jihočeské Univerzity v Českých Budějovicích a zakončila jej státní závěrečnou bakalářskou zkouškou.

Tím je zaručena vysoká odbornost všech informací o výživě a správném stravování. Už nemusíte hledat v desítkách odkazů o hubnutí, kde najdete převážně výživové poradce bez adekvátního vysokoškolského vzdělání. U nás zaručujeme vysokou úroveň a kvalitní služby!

Pro objednání kontaktujte naší výživou poradnu. Těšíme se na spolupráci!

 

Podobné články

Dlouhodobý program hubnutí s odborníkem na výživu

Dlouhodobý program hubnutí s odborníkem na výživu

Výživová poradna obezitologické ambulance nabízí intenzívní cenově zvýhodněný dlouhodobý program hubnutí, který spočívá v pravidelných kontrolách poradny. Pacient vždy změřen na InBody, zhodnocen jídelníček a vždy znovu poučen o výživě a pohybu. 

více

Jak úspěšně zhubnout bez JOJO EFEKTU ?

Jak úspěšně zhubnout bez JOJO EFEKTU ?

Zhubnout díky zázračným dietám dokáže krátkodobě téměř každý. Člověk se postupně začne vracet ke svým dřívějším nevhodným stravovacím návykům a díky tomu nastane JOJO EFEKT. Jedinou cestou je naučit se o jídle přemýšlet a postupně změnit svůj životní styl.

více

Vše o chůzi

Vše o chůzi

Pokud dnes máme na mysli pohyb, pak tím myslíme zejména chůzi. Nejpřirozenější pohyb - chůze - je nejlehčí, nejlacinější a přitom jedno z nejúčinějších cvičení vůbec.

více

 

Výživová poradna

 

Dárkový poukaz

využijte naši nabídku na originální dárek

dárkový poukaz do výživové poradny

Přejeme Vám příjemný podzim! a nezapomeňte na pohyb :)