MUDr. Robin Urbánek Váš lékař pro oblast interní medicíny.

Výživová poradna

Specializovaná poradna pro výživu interní ambulance MUDr. Robina Urbánka je připravena Vám pomoc se správným stravováním a hubnutím.

 

Výživová poradna Zlín

Správně stanovená dieta a změna dosavadních špatných jídelních návyků jsou prvním základem úspěchu v hubnutí.

V naší poradně pracuje absolventka vysokoškolského studia nutriční specialista. Studium absolvovala na Lékařské fakultě MU v Brně a zakončila jej státní závěrečnou magisterskou zkouškou. Tím je zaručena vysoká odbornost všech informací o výživě a správném stravování. Nemusíte tak hledat v desítkách odkazů o hubnutí (zejména na internetu), kde najdete převážně výživové poradce bez adekvátního vysokoškolského vzdělání a tomu i odpovídající úroveň a kvalitu jejich služeb.

My vám nabízíme opravdovou kvalitu a určitě i za rozumnou cenu.

Do poradny se můžete objednat přímo, využijte poskytnuté kontaktní informace.

 

Podobné články

Dlouhodobý program hubnutí s odborníkem na výživu

Dlouhodobý program hubnutí s odborníkem na výživu

Výživová poradna obezitologické ambulance nabízí intenzívní cenově zvýhodněný tříměsíční program hubnutí, který spočívá v pravidelných kontrolách poradny. Pacient vždy změřen na InBody, zhodnocen jídelníček a vždy znovu poučen o výživě a pohybu. 

více

Jak úspěšně zhubnout bez JOJO EFEKTU ?

Jak úspěšně zhubnout bez JOJO EFEKTU ?

Zhubnout díky zázračným dietám dokáže krátkodobě téměř každý. Člověk se postupně začne vracet ke svým dřívějším nevhodným stravovacím návykům a díky tomu nastane JOJO EFEKT. Jedinou cestou je naučit se o jídle přemýšlet a postupně změnit svůj životní styl.

více

Vše o chůzi

Vše o chůzi

Pokud dnes máme na mysli pohyb, pak tím myslíme zejména chůzi. Nejpřirozenější pohyb - chůze - je nejlehčí, nejlacinější a přitom jedno z nejúčinějších cvičení vůbec.

více

 

Výživová poradna

 

Dárkový poukaz

využijte naši nabídku na originální dárek

dárkový poukaz do výživové poradny

 

Aktuálně

Ve dnech 31. července- 11. srpna 2017 obezitologická, diabetologická AMBULANCE zůstanou uzavřené.
V případě zájmu o objednání, nechte vzkaz s telefonním číslem na záznamníku 576 000 217 nebo pošlete mail, budeme Vás kontaktovat.