MUDr. Robin Urbánek Váš lékař pro oblast interní medicíny.

Příklad pro všechny

Když mě před více jak 3 lety navštívil brumovský kastelán pan Obadal s váhou 150 kg, tak jsem jeho předsevzetí, že zhubne na 80 kg, bral trochu s rezervou.

 

Zejména muži mají až nereálné představy o hubnutí. Když pak zjistí, že je třeba dodržovat jídelníček a prakticky denně se hýbat, tak pomalu ze svých představ slevují, nebo hubnutí ukončí.

Najdou se však i jedinci, před kterými smekám a tím je právě pan Obadal. Více vám, ale řekne sám v odkazovaném článku BRUMOVSKÝ KASTELÁN – 70 kg dolů = pohyb a zdravý životní styl na informačním portálu Naše Valašsko.

 

Podobné články

Chirurgická léčba obezity

Chirurgická léčba obezity

Nejefektivněji léčí dnes obezitu paradoxně ne internisté,ale chirurgové. Úspěšnost této metody je více jak 90% a někteří pacienti  dosahují až neuvěřitelných váhových úbytků.O jednom z nich pojednává i náš příspěvek.

více

Kolik mám správně zhubnout ?

Kolik mám správně zhubnout ?

Hubnutí je "běh na dlouhou trať" a to, co jste přibrali v řádu mnoha let, se nedá zredukovat za jeden, dva či tři měsíce.

více

 

Základní informace

 

Aktuálně

Prosíme naše klienty, kteří mají příznaky respiračního onemocnění (kašel, rýma, zvýšená teplota, bolest v krku, bolest svalů), případně kteří se v posledních 14 dnech vrátili z oblastí s vysokým výskytem koronavirového onemocnění COVID-19, aby si svou návštěvu ordinace a poradny domluvili na jiný termín.
Děkujeme Vám!

Více informací o koronaviru najdete na stránkách MZ ČR koronavirus.mzcr.cz.

 

Dárkový poukaz

využijte naši nabídku na originální dárek

dárkový poukaz do výživové poradny