MUDr. Robin Urbánek Váš lékař pro oblast interní medicíny.

Kolik mám správně zhubnout ?

Hubnutí je "běh na dlouhou trať" a to, co jste přibrali v řádu mnoha let, se nedá zredukovat za jeden, dva či tři měsíce.

 

Stanovte si cíl

Prvním cílem každého pacienta by měla být redukce 5 - 10% jeho současné hmotnosti, při extrémní obezitě až 20% současné hmotnosti.

Změna životního stylu

Připravte se, že hubnutí je "běh na dlouhou trať" a to, co jste přibrali v řádu mnoha let, se nedá zredukovat za jeden, dva či tři měsíce. Pacienti k nám chodí i několik let, než dosáhnou svého cíle. Proto je důležité si tento fakt na začátku hubnutí uvědomit a být opravdu MOTIVOVÁN a připraven na měsíce výrazné změny svého dosavadního životního stylu.

Pokud k nám jdete s myšlenkou "chci to jen tak zkusit", dobrý výsledek neočekávejte.

 

Podobné články

Jak úspěšně zhubnout bez JOJO EFEKTU ?

Jak úspěšně zhubnout bez JOJO EFEKTU ?

Zhubnout díky zázračným dietám dokáže krátkodobě téměř každý. Člověk se postupně začne vracet ke svým dřívějším nevhodným stravovacím návykům a díky tomu nastane JOJO EFEKT. Jedinou cestou je naučit se o jídle přemýšlet a postupně změnit svůj životní styl.

více

Příklad pro všechny

Příklad pro všechny

Když mě před více jak 3 lety navštívil brumovský kastelán pan Obadal s váhou 150 kg, tak jsem jeho předsevzetí, že zhubne na 80 kg, bral trochu s rezervou.

více

 

Základní informace

 

Aktuálně

Prosíme naše klienty, kteří mají příznaky respiračního onemocnění (kašel, rýma, zvýšená teplota, bolest v krku, bolest svalů), případně kteří se v posledních 14 dnech vrátili z oblastí s vysokým výskytem koronavirového onemocnění COVID-19, aby si svou návštěvu ordinace a poradny domluvili na jiný termín.
Děkujeme Vám!

Více informací o koronaviru najdete na stránkách MZ ČR koronavirus.mzcr.cz.

 

Dárkový poukaz

využijte naši nabídku na originální dárek

dárkový poukaz do výživové poradny