MUDr. Robin Urbánek Váš lékař pro oblast interní medicíny.

NutriPro – software pro hodnocení jídelníčku evropského formátu

V naší výživové poradně používáme zcela nový nutriční program NutriPro. Pomáhá nám mít Vaše stravování pod kontrolou. Proč si myslíme, že je nejlepší nejen u nás, ale i v Evropě ?

 

O programu NutriPro

Za posledních 20 let se u nás objevilo asi pět různých programů, které vyhodnocovaly jídelníčky. S těmito programy pracovala většina našich nutričních poraden. Každý z těchto programů však měl nějaké chyby a nedostatky. Od počátku tohoto roku se však u nás objevil nový program NutriPro, který já osobně považuji za jednoznačně nejlepší nejen u nás, ale i v Evropě. Jeho autorům, MUDr. Petru Ciklovi a kolegům z Brna, se podařilo vytvořit opravdu špičkový program, což můžeme sami potvrdit po jeho tříměsíčním používání.

Co vše tento program "umí":

  • detailní rozbor jídelníčku až na aminokyseliny
  • jednoduchá komunikace pacienta s výživovou poradnou (osobně nebo telefonem)
  • neobyčejně rozsáhlá databáze potravin
  • atd.

Nejlépe bude, když uvedu příklad konkrétního pacienta:

Příklad z praxe

Pan SV narozený 1965 k nám dochází rok a půl. Na počátku měl 170 kg a po roce se mu podařilo zhubnout jen 13 kg. Nebyl spokojený a stále jsme hledali nějaký ideální způsob, jak zejména upravit jídelníček. Od letošního jara začal jídelníček upravovat podle NutriPro a během 4 měsíců redukoval svou hmotnost ze 157 kg na 130 kg.

Bez současného pohybu (denně 60 minut i více na kole) a častých kontrol v nutriční poradně by sám program NutriPro na vše určitě nestačil. Ale ověřili jsme si u něj i dalších pacientů, že máme konečně v ruce kvalitního pomocníka k hubnutí. Takže, kdo hledáte komplexní kvalitní program k stanovení jídelníčku a jeho pravidelné zhodnocení, kontaktujte naši Nutriční poradnu.

Efekt hubnutí pan SV můžete vidět na přiložených obrázcích. 

VS1.JPGVS2.JPG

 

Podobné články

Dlouhodobý program hubnutí s odborníkem na výživu

Dlouhodobý program hubnutí s odborníkem na výživu

Výživová poradna obezitologické ambulance nabízí intenzívní cenově zvýhodněný dlouhodobý program hubnutí, který spočívá v pravidelných kontrolách poradny. Pacient vždy změřen na InBody, zhodnocen jídelníček a vždy znovu poučen o výživě a pohybu. 

více

Přístrojové vybavení

Přístrojové vybavení

Pro kompletní vyšetření a analýzu vašeho těla je potřebné profesionální vybavení. Samozřejmostí je pravidelná kontrola přístrojů a certifikace.

Jedna věc jsou špičkovní přístroje, druhá věc je interpetace výsledků a jejich správné použití při léčbě. Všeho se Vám dostane v našich ambulancích a výživové poradně.

více

 

Základní informace

 

Aktuálně

Prosíme naše klienty, kteří mají příznaky respiračního onemocnění (kašel, rýma, zvýšená teplota, bolest v krku, bolest svalů), případně kteří se v posledních 14 dnech vrátili z oblastí s vysokým výskytem koronavirového onemocnění COVID-19, aby si svou návštěvu ordinace a poradny domluvili na jiný termín.
Děkujeme Vám!

Více informací o koronaviru najdete na stránkách MZ ČR koronavirus.mzcr.cz.

 

Dárkový poukaz

využijte naši nabídku na originální dárek

dárkový poukaz do výživové poradny